Jeszcze przez tydzień można zgłaszać aplikacje do jubileuszowej dziesiątej edycji konkursu „Nowa Elewacja”. Udział mogą wziąć w nim właściciele budynków, które w 2017 roku przeszły renowację.
Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 4 marca. 
Użytkownicy wieczyści mogą uzyskać aż 50 procent bonifikaty od rocznej opłaty. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami udzielania bonifikat.
Mateusz i Maksymilian Danielakowie wzięli udział w rozgrywanych w rosyjskim Kazaniu Mistrzostwach Europy w badmintonie. Badmintoniści piotrkowskiego Ruchu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Myślisz o termomodernizacji budynku? Chcesz wymienić źródło ogrzewania? Zastanawiasz się nad pozyskaniem środków zewnętrznych? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.
Już niedługo wystartuje jedna z największych tegorocznych inwestycji drogowych – przebudowa ul. Sienkiewicza. Będzie to ostatni etap przebudowy tej drogi.
Trwająca zima nie przeszkadza piotrkowskim drogowcom, którzy pracują w różnych częściach miasta. Roboty trwają m.in. przy budowie ul. Kasztelańskiej.
Bartosz Trocha, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 wygrał ogólnopolski turniej budowalny „Złota Kielnia”.
Blisko 2,7 mln złotych Urząd Miasta przeznaczy w tym roku na pomoc dla piotrkowskich sportowców. Wsparcie udzielane jest w ramach stypendiów, dotacji i nagród.
Szukasz pomysłu na wakacje? Ciekawią Cię inne kraje i ludzie? Chcesz udoskonalić swój angielski i niemiecki? Skorzystaj z możliwości udziału w międzynarodowym workcampie KARAMEMPEL, który odbędzie się w dniach 27.07-11.08.